Передмістя Києва: де зручніше жити

05.12.23 - 16:32

first_imageВже декілька років, як західна тенденція купувати житло в передмісті дійшла до України. Особливо це актуально для жителів столиці, адже тепер багато хто хоче купити будинок біля Києва, щоб втекти від столичної метушні.

Кращими варіантами з точки зору близькості до міста, інфраструктури та вартості житла зараз вважаються Софіївська та Петропавлівська Борщагівка, а також Крюківщина. 

Популярні райони передмістя для купівлі житла 

Петропавлівська Борщагівка — селище біля Кільцевої дороги, усього за 10 хвилин їзди від Києва. В цьому районі чудова соціальна інфраструктура: є зручне транспортне сполучення, супермаркет, торговий центр, а поруч розташовані лісопарк і річка. 

Селище Софіївська Борщагівка розташоване одразу за Кільцевою дорогою, в 10-15 хв їзди від Києва. Район швидко розвивається — зараз тут зводяться нові будинки, відкривають магазини та торгові центри, спортивні клуби, навчальні заклади, центри дитячого розвитку та інше. 

Селище Крюківщина також знаходиться недалеко від Кільцевої дороги, приблизно за 20-30 хвилин їзди від Києва, і також має розвинену інфраструктуру з усім необхідним для комфортного життя. Єдиний важливий недолік — поки що тут всього одна школа, і багато батьків обирають возити дітей на навчання до Києва. Але очевидно, що з часом це виправиться. 

Переваги життя в новобудові в Київській області усюди приблизно однакові: 

  • чисте повітря та природа поряд; 
  • нові системи комунікацій з системами очищення води та індивідуальною системою опалення для кожного будинку;
  • доглянута територія ЖК з місцями для паркування; 
  • продумана інфраструктура зі школами, магазинами, дитячими садками та іншим. 

Smart Development: сучасні таунхауси та котеджі в передмісті Києва 

Серед забудовників, що пропонують нерухомість під Києвом, радимо звернути увагу на Smart Development. Будівельна компанія будує сучасне приватне житло з використанням актуальних архітектурних рішень та інноваційних технологій. Це комфортні та естетичні таунхауси та котеджі, в яких хочеться насолоджуватися життям. 

Вже доступні будинки під Києвом в ЖК від Smart Development у Софіївській, Петропавлівській Борщагівці та Крюківщині. 

Перерахуємо переваги та особливості житла від Smart Development: 

  1. Всі житлові комплекси розташовані на охайній закритій території. 
  2. Комплекси обслуговуються власною компанією забудовника.
  3. Кожному жителю надається паркомісце. 
  4. Зручні продумані планування будинків. 
  5. Унікальні фасадні рішення. 
  6. Облаштована локальна інфраструктура. 

Smart Development будує не просто житло, а комфортні сучасні таунхауси та котеджі безкомпромісної якості. Щоб купити будинок під Києвом в радіусі 20 км в одному з ЖК Smart Development, звертайтеся до менеджера компанії. 

Комментарииcomm.jpg

captcha code
Отправить